specialista na rizikové akce

Špionážní technika

Co to je špionážní technika?

Špionážní technika je velmi široký pojem a obsahuje celou škálu produktů. Tato speciální technika má velmi širokou škálu uplatnění a využije jí jak detektiv, tak bezpečnostní agentura.

K čemu špionážní technika slouží?

Špionážní technika poslouží například k získávání důkazů či Vám může pomoci i při zabezpečení domu nebo auta a má i dalších mnoho využití.

Špionážní hodinky

Nabízíme širokou škálu špionážních hodinek. Do naší nabídky zařazujeme pouze solidní, prověřené a použitelné produkty. U nás máte záruku, že kupujete opravdu kvalitní špionážní hodinky.

GSM odposlech

Mezi velmi oblíbenou špionážní techniku patří GSM odposlech. GSM odposlech je oblíbený zejména proto, že je velmi těžko odhalitelný a jednoduše použitelný. GSM odposlech má další podstatnou výhodu, a to, že není limitován vzdáleností. Pomocí GSM štěnice můžete klidně odposlouchávat místo na druhé půlce zeměkoule.

Bezdrátové kamery

Bezdrátové kamery mají velmi široké využití a rozhodně patří mezi velice zajímavou špionážní techniku. Bezdrátové kamery, mohou posloužit detektivům i bezpečnostním agenturám.

Hardware keylogger

Hardware keylogger je zařízení, které slouží k získávání citlivých údajů, jako jsou přístupová hesla, loginy a i k zaznamenávání veškeré komunikace na počítači. V nabídce máme USB keylogger, k použití na novějších klávesnicích. Na starších klávesnicích využijete PS2 keylogger. Výhodou hardware keyloggerů je, že je nedokáži odhalit žádný antivir, na rozdíl od softwarových keyloggerů.

Rušičky signálu

Rušičky signálu jsou vhodné pro právníky, detektivy a businessmany. Rušička GSM signálu Vám zajistí, že nikdo v dosahu nebude moci použít svůj mobilní telefon. Stejně tak GSM štěnice jsou vyřazeny z provozu, použitím rušičky signálu. Nabízíme rušičky GSM, rušičky WIFI a bluetooth, rušičky GPS a další.

Skryté kamery

Velmi rozšířená speciální technika jsou nepochybně skryté kamery. Kamery mohou být skryté propisce, v hodinkách, kravatě, knoflíku, budíku či jiných věcech. Špionážní kamery mohou nahrávat záznam na paměťové karty, či na interní paměť.

Sledovací zařízení

Další velice zajímavé odvětví špionážní techniky jsou sledovací zařízení. Tyto zařízení mohou sloužit k monitoringu osob, domocích mazlíčků, či automobilů. Nejen detektivové, ale i turisté mohou využít sledovací zařízení, protože GPS tracker Vám umožní snadno a rychle zavolat o pomoc, kdy rovnou sdělíte své GPS souřadnice, čímž velmi zvýšíte svou šanci na záchranu, pokud se např. při turistice ztratíte. Lepší GPS trackery jsou vybaveny i možností online sledování pohybu přímo v mapě.

Kamery do auta

Kamery do auta sice nejsou klasická špionážní technika, ale rozhodně k ní nemají daleko, a tak ty najdete v naší nabídce. Kamery do auta, alias černé skříňky, Vám mohou velmi usnadnit život od běhání po úřadech. Kamery do auta zaznamenávají veškeré důležité poznatky z jízdy, které se Vám mohou hodit při řešení případných nehod.

Odposlech mobilního telefonu

Odposlech mobilního telefonu je perfektní špionážní technika, která Vám pomůže odhalit nevěru či únik zakázek ve firmě. Odposlech stačí pouze nainstalovat do vybraného mobilního telefonu a poté ho již můžete kompletně sledovat a ovládat na dálku.

Mikrosluchátko pro skrytou komunikaci

Mikrosluchátko je bezdrátové a používá speciální bluetooth indukční smyčku. Mikrosluchátko je opravdu miniautrní a bez problémů ho schováte přímo dovnitř zvukovodu. Tato špionážní technika je naprosto neviditelná a nezjistitelná. Díky tomu, že je mikrosluchátko perfektně utěsněné v uchu, tak je zvuk, který z něj vychází slyšet pouze ve Vašem uchu a nikde jinde!