specialista na rizikové akce

Pořadatelské služby

Agentura S.I.A.A. nabízí zabezpečení různých kulturních a sportovních akcí jako jsou fotbalová a hokejová utkání, koncerty, festivaly či jiné společenské akce.

Tyto bezpečnostní služby je společnost schopna zajistit jak samostatně, tak i v součinnosti s dalšími subjekty. Při zabezpečení akcí se jedná především o bezpečnostní službu a fyzickou ostrahu a zároveň pořadatelskou službu. Ta má za cíl kontrolu a případné zabránění vjezdu a výjezdu vozidel do určených prostor, kontrolu osob před vpuštěním do určených prostor, kontrolu chování osob v určeném prostoru, jež má za cíl zamezit výtržnictví, fyzickému násilí nebo poškozování majetku ostatních návštěvníků či vybavení a techniky organizátorů akce.

Pořádání akcí

Pořadatelské služby vykonávají pracovníci divize fyzické ostrahy v podnikové uniformě, ale také na vyžádání klienta v civilním oděvu s označením nebo bez. Při zabezpečování akcí jako jsou soukromé VIP oslavy, svatby, večírky či plesy je diskrétnost pro pracovníky bezpečnostní agentury S.I.A.A. samozřejmostí.

Společnost dále podporuje dlouhodobě sportovní aktivity malých i velkých sdružení a týmů v České republice. Nabízíme spolupráci s vybranými kluby a pomáháme při zajišťování pořádkové a pořadatelské služby fotbalových i hokejových stadiónů.