specialista na rizikové akce

Ochrana osob a majetku

Ochrana osob a majetku je velmi účinná a právě díky tomu si naši klienti tyto služby nejvíce objednávají. Pachatelé se většinou snaží jít cestou co nejmenšího odporu, pokud budete mít profesionální ochranu na skutečně kvalitní úrovni, nemusíte se obávat útoku nebo krádeže. Mnozí lidé si myslí, že chránit majetek nebo osobu, je jednoduché a zvládne to prakticky každý – omyl!

Náše agentura Vám zajistí bodyguarding. Jednorázovou či dlouhodobou ochranu osob i celých rodin, zajišťujeme ozbrojené doprovody. Zajišťujeme převoz majetku a cenin společně s ochranou cenin. Nabídka je opravdu široká a veřte nebo ne, hojně využívaná. Pokud tedy chcete plnou ochranu nad Vaším majetkem, ale také rodinou, či převozem případných cenin např. do banky, nebo do trezoru, rozhodně nás kontaktujte. Na všem případném jsem schopni se domluvit a nebráníme se individuálnímu přístupu k jednotlivým zakázkám.

Naše ochranka je pečlivě proškolená v prevenci útoku, únosu a jiným hrozbám. Poskytované služby jsou vždy kvalitní a diskrétní.

S námi jsou Vaše cenné věci vždy pod přísným dohledem.