specialista na rizikové akce

Kamerové a zabezpečovací systémy

V dnešní době jsou nezbytnou součástí ochrany majetku. Pokud se rozšiřuje Váš majetek, rozšiřují se zároveň nejrůznější rizika. Přítomnost kamer a kamerových systémů v objektu je nutná, pokud má být zabezpečena důsledná ochrana.

Kamera Vám zajistí klidnější spánek. I když v současné době Policie ČR záznam z kamery neuznává jako přímý důkaz, mnohdy vede k dopadení či odhalení pachatele. Skrytá kamera umožňuje monitorování objektu aniž by byla viditelná na první pohled.

Pomocí kamer nebo kamerového serveru můžete snadno vzdáleně monitorovat svoji firmu či nemovitost ve dne i v noci prostřednictvím internetu nebo ze svého mobilního telefonu, z tepla domova, zahraniční dovolené nebo pracovní cesty.

Nabízíme Vám zpracování návrhu a odborné montáže, kamer, kamerového systému podle Vašich požadavků a pomůžeme Vám nalézt nejlepší řešení za přijatelné ceny.

Návrh kamerového systému Vám zpracujeme zcela ZDARMA.

Dodáme pro monitorování menších prostor - prodejen, domů, zahrad, garáží, výhodné kamerové sety se čtyřmi kamerami a záznamovým zařízením za ceny dostupné široké veřejnosti.

Pro větší nebo průmyslové objekty nabízíme profesionální kamery s digitálním záznamem až pro 64 kamer.

Naše nabídka obsahuje široký sortiment výrobků jako jsou IP kamery venkovní i vnitřní, digitální kamery, kamery kovové ( antivandal ), novinkou jsou fotopasti a bezdrátové zabezpečovací sady, výhodné sady alarmů, bazénový alarm, parkovací alarm, čelovky, sportovní minikamery a jiné speciální kamery a mnoho dalších.